Publicat Ieri

Maistru in constructie

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Dezvoltatorul imobiliar „A-CASA” avansează constant și dinamic, iar la moment suntem în cautare persoanei potrivite pentru ocuparea funcției de:

Сompania oferă:
  • Post de muncă într-o companie performantă și dinamică;
  • Salariu motivant cu o perspectivă reală de creștere (se discută la interviu de angajare);
  • Pachet social integral;
  • Mediu plăcut de muncă.

Atribuțiile funcționale ale maistrului în construcții:

  • Organizarea şi conducerea proceselor de construcţie;
  • Monitorizarea muncitorilor; Asigurarea disciplinei de muncă în echipă;
  • Ținerea evidenței lucrărilor executate; Întocmirea actelor de executie a lucrarilor;
  • Asigurarea executării calitative şi la timp a lucrărilor de construcţie.

Candidatul potrivit deține următoarele competențe:

  • Experiența în domeniul construcției minim 2 ani;
  • Cunoaşterea normelor şi procedurilor tehnologice de executare a lucrărilor de construcție;
  • Responsabilitate, punctualitate;
  • Abilităţi organizatorice și de comunicare.
Trimite CV

Despre companie

Dezvoltator imobiliar A-CASA este un partener de încredere profesionist, cu o reputație impresionantă, care se dezvoltă dinamic timp de 10 ani. Scopul nostru principal este de a îmbunătăți calitatea vieții oamenilor! Construim locuințe de calitate lux și oferim oamenilor locuri de muncă. Pentru ca fiecare dintre noi să poată trăi și lucra cu demnitate acasă, alături de familie! Vezi cum poți să faci parte și tu din echipa noastră!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Durlești, Hora Village str-la Bisericii 25