Publicat  10 Octombrie 2022

Manager vânzări

Emotus SRL Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate

E-trotinete.md își desfășoară activitatea în domeniul vânzărilor a trotinetelor electrice în CC Atrium și este în căutarea unui Manager vânzări!

Cerințe față de candidați:
  • posedarea fluentă a limbilor română și rusă;
Capacități:
  •  punctualitate;
  • comunicabilitate;
Responsabilități:
  •  oferirea consultației necesare clienților;
  •  efectuarea operațiunilor de vânzare
Condiții:
  •  salariu motivant cu premieri;
  • muncă stabilă într-o echipă tânără, dinamică și prietenoasă;
Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de E-mail: etrotinete.md@gmail.com

E-trotinete.md își desfășoară activitatea în domeniul vânzărilor a trotinetelor electrice în CC Atrium

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
CC Atrium, str. Albișoara 4
Număr de contact:
+37362011441
etrotinete.md@gmail.com