Publicat  14 Aprilie 2022

Recepționeră

Clinica NobilDent Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Vorbire fluentă a limbilor română și rusă
  • Cunoașterea și vorbirea limbilor italiană și engleză (avantaj)
  • Persoană sociabilă orientată spre pacient
  • Persoană flexibilă și responsabilă
  • Abilități de lucru la calculator

Responsabilități:

  • Preluarea apelurilor telefonice, furnizarea informațiilor solicitate
  • Înregistrarea și gestionarea pacienților și programărilor
  • Întâmpinarea pacienților și ghidarea acestora
  • Încasarea contravalorii serviciilor medical

    Expediați CV-ul pe adresa de email HR-recrutare@nobildent.md.

  • Pentru detalii apelați 079105060

  • Sectorul Ciocana

Clinica Stomatologică NOBIL DENT a fost creată pentru a oferi pacienților o gamă variată de tratamente dentare. Acestea sunt realizate la un standard calitativ superior, cu utilaj de ultimă generație și într-un mediu aparte de către o echipa de medici specialiști, pregătiți să ofere toate informațiile și suportul necesar.

Contacte

Adresa sediului central
bd. Mircea cel Bătrîn 32/10, Ciocana
Număr de contact:
079105060
hr-recrutare@nobildent.md