Publicat  18 August 2022

Manager aprovizionare / Менеджер по снабжению

Oiltech Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 1 an

В крупную производственную компанию требуется Менеджер по снабжению

Требования к соискателям:

  • Высшее образование;
  • Владение румынским, итальянским и англиским языками;
  • Хорошие коммуникативные навыки и умение планировать рабочее время;
  • Добросовестность, ответственность и исполнительность;

Что нужно делать:

  • Поиск, заказ запасных частей для промышленного оборудования как в Молдове так и заграницей;
  • Снабжение ремонтной бригады и производство необходимыми комплектующими;

Компаниия предлогает:

  • Работу в динамично развивающейся компании;
  • Привлекательную заработную плату;
  • Официальное трудоустройство;
  • Полный Социальный пакет;
  • Бесплатные обеды;
  • Корпоративную связь;
  • Карьерный рост;
  • Удобный график;

Резюме отправляйте на наш E-mail: andrei.simboteanu@oiltech.md
или звоните по номеру телефона: 069502503, 068037788
Мы находимся на Ботанике, str. Salcîmilor, 5 (конечная 171 маршрутки)
Наш сайт https//:www.oiltech.md

Cerinte:

  • Studii superioare;
  • Experiență de planificare și organizare a lucrului;
  • Punctualitate, responsabilitate şi executivitate;
  • Cunoașterea limbilor: româna, italiana și engleza;

Obligaţiuni şi responsabilităţi:

  • Aprovizionarea echipei de reparație a utilajului și a secției de producere cu piese de schimb
  • Cautarea pieselor de schimb atît in Moldova  cît și peste hotare

Se oferă:

  • Lucrul într-o companie dinamică;
  • Salariu atractiv;
  • Pachet social;
  • Prînzul gratuit;
  • Telefon corporativ.
  • Posibilitate de creștere profesională și avansare în carieră;

Așteptăm Scrisoarea de Intenție și CV-ul dvs. la adresa de e-mail: andrei.simboteanu@oiltech.md
sau Sunati: 069502503, 068037788

Compania „Oiltech” produce protectoare din metal și plastic destinate protecției țăvilor folosite în conductele de petrol și gaz.

Operatorii sunt instruiți de către maiștri din producere în baza instrucțiunilor corespunzătoare funcției, Politicii de Calitate și Regulamentul Intern. Sunt dotați cu îmbrăcăminte, încălțăminte de lucru și prînzul gratuit în cantina companiei.

Angajații responsabili au posibilitatea de creștere profesională și de avansare în carieră în cadrul companiei.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Botanica, str. Salcâmilor 5
Număr de contact:
+(373) 69502503
hr@oiltech.md