Publicat  30 Martie 2022

Tehnician sisteme de securitate Rimoldo Consulting Group Iasi

SC RIMOLDO CONSULTING GROUP SRL Iași Full Time 2000 RON

Informații de bază

Salariul:
2000 RON
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Iași

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • studii tehnice medii finalizate / superioare de scurta durata
  • disponibilitate la deplasari in Romania
  • constituie avantaj: electrician autorizat, Certificat de tehnician sisteme de detecție, supraveghere video, control acces / inginer sisteme de securitate

Condiții de muncă:

Responsabilități: In cadrul acestui job te vei ocupa de:

  • Realizarea traseelor de cabluri pentru sistemele de securitate, retelele de date voce si retele electrice.
  • Montarea echipamentelor aferente acestor sisteme.
  • Punerea in functiune a sistemelor de securitate.
  • Asigurarea mentenantei sistemelor de securitate.
  • Vei lucra la inaltime (scara, schela, nacela sau platforma) si vei manui scule electrice (bormasina, autofiletanta, etc)

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant
  • Bonusuri
  • Dezvoltare profesionala continua

Rimoldo Consulting Group este o companie care oferă soluții integrate de securitate Premium, supraveghere video, detecție și alarmare în caz de incendiu, alarmare antiefracție, control acces, rețele de date - voce, rețele electrice, consultanță, proiectare, instalare și service.
Compania este licențiata IGPR pentru execuția sistemelor de securitate,  ISU pentru sistemele de detecție la incendiu și ANRE pentru proiectarea și executarea de instalații electrice.

Combinăm eficient tehnologia cu resursa umană obţinând pentru clienţii noştri soluţii la standarde ridicate.
Te asteptăm în echipa noastră de oameni tineri, ambițiosi și profesioniști!

Contacte

Adresa sediului central
str. Rapa Galbena, nr. 10
Număr de contact:
+40744779322
office@rimoldo.ro