Publicat  14 Iulie 2021

Operator facturi (оператор накладных)

ARVI Invest Trading SRL Chișinău Full Time Negociabil

Informatii de baza

Salariul:
Negociabil

Descrierea poziției vacante

Cerinte de baza:
● Cunostinte PC la nivel de utilizator;
● Cunoașterea programelor 1C, Excel, Word;
● Posedarea limbilor română și rusă.

Responsabilitati de baza:
●        Identificarea necesităților clienților, consultarea și deservirea;
●        Emiterea facturilor fiscale, avize de insotire, retur;
●        Efectuarea operațiunilor de casa (încasarea numerarului, întocmirea registrului de casa, acceptarea cardurilor, etc.).

Oferta companiei:
●        Salariu motivant;
●        Pachet social deplin;
●        Masa de prînz;
●        Program de lucru: luni-vineri 8:00-18:00, sâmbătă 8:00-14:00.

Dacă sunteți interesat de acest post vacant, așteptăm CV-ul Dvs. pe info.arvi.trading@gmail.com  pentru detalii apelați –  068129292 Anastasia

Требования к кандидату:
●        Знание компьютера на уровне пользователя;
●        Знание программ 1С, Excel, Word;
●        Владение языками - русский, румынский.

Основные обязанности:
●        Осуществление кассовых операций (прием платежей, ведение кассовой книги, журнала ККМ, инкассация денег);
●        Выписка налоговых накладных, перемещений, возвратов;
●        Работа с клиентами предприятия.

Компания предлагает:
●        Достойную оплату труда;
●        Социальный пакет;
●        Обеды за счет компании;
●        График работы понедельник-пятница 8:00-18:00, суббота 8:00-14:00.

Заинтересованных кандидатов просим высылать CV на электронную почту info.arvi.trading@gmail.com  или свяжитесь с нами по номеру 068129292, Анастасия.

Număr de contact:
068129292
info.arvi.trading@gmail.com