Publicat 07 Iunie 2021
ARVI Invest Trading SRL

Manager comercial partea de nord (materiale de constructii) - Бельцы

Ofertă de muncă fierbinte

Fisa postului

  • Salariul: Negociabil
  • Oraș: Bălți
  • Cerințe: Constituie un avantaj
  • Educație: Medii de specialitate

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidat:
● Este de dorit experiență de succes în vânzări;
● Abilități de comunicare dezvoltate, responsabilitatea, concentrarea pe rezultate;
● Cunoașterea PC la nivel de utilizator;
● Permis de conducere categoria ”B” (automobilul propriu reprezintă un avantaj).

Responsabilităţi de bază:
● Menținerea bazei de date a clienților, consultarea clienților;
● Contactează clienți noi și le prezintă propuneri concrete de colaborare;
● Coordonează încasarea la termenele stabilite a sumelor datorate de client.

Compania oferă:
● condiţii favorabile de lucru într-o companie dinamică;
● salariu atractiv;
● telefon mobil;
● pachet social conform legislației în vigoare.

Dacă sunteți interesat de acest post vacant așteptăm cv-ul Dvs. pe info.arvi.trading@gmail.com , pentru detalii apelați – 068129292 Anastasia

Pe delucru.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa delucru.md
  • Job verificat de echipa delucru.md

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: ARVI Invest Trading SRL
Publicitate cursuri de engleza

  • Experiență Profesională: Constituie un avantaj