Publicat  14 Aprilie 2022

Agent aprovizionare

Electrointel Sistem SRL Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • - permis de conducere categoria B;
  • - responsabilitate;
  • - sociabilitate pentru discuţii cu partenerii şi clienţii.
    Condiții de muncă:
  • - angajare oficială;
  • - posibilitate de avansare;
  • - echipă plăcută şi prietenoasă;
  • - oferim transport de lucru.
    Responsabilități:
  • - achiziţionarea materialelor şi livrarea la şantierele de construcţie;
  • - livrarea documentelor la ofiicile partenerilor.

Electrointel Sistem activează în domeniul electroenergetic. Consultăm, proiectăm, coordonăm, montăm, verificăm şi dăm în exploatare. Oferim oportunităţi de avansare al personalului, creăm condiţii cât mai favorabile pentru un mediu plăcut de muncă, motivăm şi apreciem lucrătorii pentru eforturile depuse.

Contacte

Adresa sediului central
or. Chişinău, str. Zimbrului 10
Număr de contact:
060110309
electrointelsistem@gmail.com