Publicat  30 Iunie 2021
Ofertă de muncă fierbinte

Contabil (Anenii Noi, Bulboaca)

Castel MIMI Anenii Noi Full Time Negociabil

Informatii de baza

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare în desfășurare
Experiență:
de la 1 an
Oraș:
Anenii Noi
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Candidatul ideal:
- are studii superioare și experiență anterioară în domeniu;
- este cooperant și receptiv;
- vorbește fluent limbile română și rusă;
- este pasionat de domeniul ales;
- este un bun profesionist și nu-i lipsește spiritul de inițiativă și implicare;
Responsabil, competent si perfectionist,
- locuiește în apropierea satului Bulboaca, raionul Anenii Noi :)

Responsabilități:

Sector materiale: Acte de casare, miscari interne, facturi de intrare / iesire, inventariere, etc.

Ce oferim:
salariu motivant, pachet social + beneficii;
- posibilitatea de a face parte dintr-o companie prosperă, aflată într-un proces de dezvoltare dinamică;
- oportunitatea de a activa într-un colectiv prietenos și receptiv;

Dacă Vă regăsiți în cele expuse mai sus,
Vă rugăm să expediați CV-ul cu specificarea postului pentru care aplicați la email-ul de mai jos:

resurseumane@castelmimi.md

Telefon: 068067799

Abilități cheie
Analiza datelor Instrumente Big Data Excel Precizie Răbdare

Castel Mimi este recunoscut drept cartea de vizită a Moldovei, una dintre cele mai importante atracții turistice din țără, ce a reușit să adune oaspeți din peste 100 de state ale lumii. Este un producător de vinuri de înaltă calitate cu o experiență seculară în domeniu.

Dacă vrei să construiești o carieră de succes într-o companie cu renume internațional și să devii parte a unei echipe profesioniste și dinamice, atunci ești persoana perfectă pentru noi!

   Adresa: Anenii Noi s. Bulboaca.

Contacte

Adresa sediului central
Bulboaca, str. Dacia nr. 1
Număr de contact:
0680 677 99