Publicat Recent

Femeie de serviciu

Informații de bază

Salariu:
8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Studenți
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Avem nevoie de colegi la curățenie(de serviciu, spălat vase, întreținere local)

Condiții de muncă: oferim 2 mese calde pe tură, echipament, lucru pe ture, grafic special, achităm la timp și conform înțelegerii

Responsabilități: curățenie, îngrijire, responsabilitate

Trimite CV

Despre companie

Sala de Aur este un complex de cultură, artă şi divertisment destinat organizării celor mai frumoase ceremonii: nunţi, cumetrii, zile de naștere, jubilee, baluri corporative, banchete fourshette, recepţii şi alte genuri de întruniri. ,,Pentru cea mai bună deservire, cea mai buna echipă'' este ideea care stă la baza modului în care se activează in compania noastră.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte