Publicat  16 Mai 2022

Tehnicieni/Instalatori pentru deplasari Europa

Alpha Industries Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:
- Asamblarea și montarea produselor din lemn; ( Saune, cabine cu infrarosu);
- Conectarea tuturor echipamentelor și accesoriilor;
- Verificarea produsului final

Cerinţe:

- Experienţa în asamblarea produselor din lemn;
- Cunoştinţe tehnice și orientarea în planuri tehnice;
- Permisul de conducere B (C constituie un avantaj);
- Disponibilitatea de a efectua deplasari peste hotare (3-4 luni);
- Orientat spre rezultat;
- Responsabilitate,abilităţi de comunicare şi organizare;
 -Deținerea  pașaportului  român;

Oferim:

- Dezvoltare într-o companie cu renume internațional;
- Angajare oficială;
- Salariu competitiv;
- Cazare gratuită în timpul deplasării;

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: office@alpha-industries.eu
Telefon contact: 022-45-06-80, 079404307

Compania "Alpha Industries" este lider pe piata europeana in producerea saunelor, bailor cu aburi si altor produse SPA.

Contacte

Adresa sediului central
str. Mihai Sadoveanu 42/3
Număr de contact:
022450680
office@alpha-industries.eu