Publicat  26 Septembrie 2022

Manager

MILLE Mobila Capitonata Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 3 ani

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Experiență de minim 3 ani, într-un post similar.
  • Cunoștințe solide în domeniu
  • Capacitate de organizare
  • Cunoașterea limbilor română, rusă, și engleză obligatorii, cunoașterea și a altor limbi reprezintă un avantaj
  • Abilități de a lucra în echipă
  • Perseverență și implicare

Responsabilități:

  • Menținerea și coordonarea relațiilor comerciale
  • Coordonarea activității de vânzare în saloanele fabricii și în spațiul online
  • Identificare unor noi puncte de desfacerere pe teritoriul Republicii Moldova și în afara acesteia.
  • Întocmirea sistematică a unor rapoarte de vânzări.
  • Generarea unor idei inovative de creștere a vânzărilor
  • Asigurarea unor colaborări productive cu designerii autohtoni

Oferim:

  • Lucru într-o echipă tânără
  • Posibilitate de avansare și dezvoltare

Noi, abia așteptăm să faci parte din echipa noastră.

Tel- 068693933

E-mail: mobstudiosv.cadre@gmail.com

Фабрика “Mille” уже давно зарекомендовала себя, как качественное и надежное производство мягкой мебели на заказ. Мы создаем не просто мебель, мы создаем идеальное сочетание дизайна и конструкции, которое отвечает любым требованиям и вкусам. Мебель, которую мы производим – это мебель для всех и каждого, кто ценит комфорт и красоту. Каждый клиент для нас уникален и несмотря на то, что сегодня фабрика «Mille - Mobila Moale La Comanda» - это полноценное масштабное производство, мы по-прежнему уделяем каждому покупателю максимальное количество внимания.

Ведь мебель на заказ – это всегда индивидуальный подход и создание чего-то уникального.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
69520127
smirnov-1988v@mail.ru