Publicat  30 Martie 2022

Agent comerț

Da trade group Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Pregătirea ofertei de vânzare și transmiterea ofertei către clienți,
  • Menținerea relațiilor cu clienții;
  • Încheierea contractelor cu clienții și partenerii firmei;
  • Gestionarea conflictelor într-o manieră calmă și diplomatică .

Cerințele față de angajat :

  • Permis de conducere categoria;
  • Cunoașterea la perfecțiune a limbii române și a limbii ruse;
  • Cunoașterea limbei engleze constituie un avantaj;
  • Experiența în domeniul vânzărilor constituie un avantaj;
  • Abilități de negociere;
  • Abilitatea de a lua decizii corecte, cât mai raționale.

Dacă corespunzi, transmite Cv-ul tău pe poșta electronică: Datradegroup@gmail.com

Contacte

Adresa sediului central
Cetatea Alba 176
Număr de contact:
37379113366
Datradegoup@gmail.com