Publicat Recent

Medic cosmetolog

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe principale față de candidați:
- deținerea certificatului de medic, experiența anterioară în poziția de cosmetolog
- deținerea certificatelor ce confirmă participarea la cursuri și traininguri în cosmetologie
- lipsa deprinderilor dăunătoare.

Calități personale:
- orientare către dezvoltare profesională;
- abilități de comunicare;
- capacitatea de a lucra în echipă;

Responsabilități principale:

Oferim:
- șansa de a activa într-un domeniu în plină ascensiune și dezvoltare;
- posibilitatea de a lucra alături de o echipă unită de profesioniști;
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- un loc de muncă confortabil dotat cu tot echipamentul și aparatajul necesar.
- salariu avantajos, premii

Sunati chiar acum mob. [vezi telefon]060001888 sau scrieti pe е-mail: butnaru_larisa@mail.ru" target="_blank" rel="noopener">butnaru_larisa@mail.ru.

Despre companie

Салон красоты Impuls Day&Night Beauty Studio  будет рад принять в свою команду целеустремленных и креативных сотрудников, которые всегда совершенствуют свои знания и любят свое дело!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte