Publicat  06 Octombrie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Operator întroducere, validare și prelucrare date

La Mămuca Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Medii
Experiență:
de la 2 ani
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Scopul funcției: Asigurarea evidenţei contabile primare conform legislaţiei în vigoare.

         Cerinţe față de candidat:

  •  studii medii speciale sau superioare profil economic;
  • cel puţin 2 an de experienţă profesională în poziție similară;
  •  cunoașterea și activitatea în programa 1C, Triobar;
  •  cunoaşterea calculatorului la nivel de utilizator (Microsoft Office: Word, Excel; Spreadhut);
  • cunoașterea softurilor specializate de evident contabilă;
  •  cunoaşterea limbilor române si rusă;
  •  abilități analitice și de comunicare;
  •  abilităţi de lucru independent și în echipă.

        Responsabilităţi de bază:

  •  evidența contabilă a anumitor sectoare din contabilitate;
  •  evidența materialelor, mărfurilor;
  •  inventarierea periodică a stocurilor;
  •  pregătirea rapoartelor solicitate de conducere;
  • alte sarcini specificate de contabil-șef.

    Compania oferă:
  •  Salariul motivant;
  • Posibilitate de creștere în carieră și experiență;
  • Pachet social integral.

Persoanele interesate sunt invitate la interviu la adresa
Republica Moldova, mun. Chișinău , str. Alba Iulia 75/12, et II, bir.221
SC ”Stropșa Alexandra” SRL
Pentru detalii: Manager RU 068605602
Email:hr.lamamuca@mail.ru

Abilități cheie
Abilitatea de a învăța rapid Abilități de documentare / păstrarea evidenței Analiza datelor Cercetare și analiza datelor Instrumente Big Data Excel Precizie

Rețeaua de covrigării ”LA MĂMUCA” este o companie dinamică, care din 2014 în baza tradițiilor străvechi crează și realizează rețete noi, pentru a Vă alinta cu cele mai delicioase produse de patiserie.

Dacă eşti o persoană pozitivă cu dorința de a munci, gată să experimentezi lucruri noi, tinzi să creezi o atmosferă ospitalieră, Echipa noastră Te invită să lucrezi alături de noi, pentru a bucura lumea împreună.

Foto și video

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
060243199; 068605602
lamamuca@mail.ru