Publicat  30 Iunie 2021
Ofertă de muncă fierbinte

Sef departament vinzari

Miramob Chișinău Full Time Negociabil

Informatii de baza

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidați:

  • Experiența anterioară în domeniul vînzărilor este binevenită;
  • Capacități comunicative dezvoltate: vorbire corectă, abilități de negociere si puterea de a convinge;
  • Cunoaşterea perfectă a limbilor română și rusă
  • Orientare catre client si rezultat;
  • Personalitate activa cu initiativa

Responsabilitati:
- Promovarea si vinzarea produselor Companiei
- Monitorizarea pieții locale și identificarea noilor oportunități de creștere a vânzărilor
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii
- Atragerea clienților noi;
- Crearea ofertelor și negocierea contractelor;

Conditii:
- Salariu competitiv
- Premii si bonusuri in functie de indeplinirea sarcinilor
- Posibilitatea de crestere profesionala si dezvoltarea carierei
- Lucru intr-o echipa tinara si prietenoasa.

Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

Chisinau, str. Milescu Spataru, 8/5
Tel. 079857770
Persoanele interesate, sunt rugate să expedieze CV-ul, la adresa electronică: leanca.daniela@tandem.md  , însoțit de poză și poziția pentru care candidează.

Abilități cheie
Precizie Word Excel Managementul relației cu clienții (CRM) Managementul proiectului Lucru în echipa Comunicare clară și eficientă Cele 4 P-uri ale Marketingului Angajamentul clienților Analiza comportamentului consumatorilor Abilități de documentare / păstrarea evidenței Abilități de comunicare

Număr de contact:
079857770
leanca.daniela@tandem.md