Publicat  30 Iunie 2021
Ofertă de muncă fierbinte

Sef producere

Miramob Chișinău Full Time Negociabil

Informatii de baza

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Candidatul ideal:
- Dinamic, organizat, spirit de echipă, cu bune abilităţi de comunicare, orientat spre rezultat;

Cerinte:
- Studii superioare de preferinţă industria lemnului;
- Cunoşterea limbilor română şi rusă, cunoștințe operare PC;
- Cunoaşterea principiilor de producere a mobilei;
- Experienţă în conducerea echipelor de muncitori;
- Bune abilităţi de organizare şi de coordonare;
- Bune abilităţi de comunicare;

Responsabilități:
- Coordonarea şi conducerea departamentului de producţie în scopul asigurării cantităţii şi a calităţii;
- Coordonarea şi supervizarea personalului direct;
- Pregătirea comenzilor pentru lansarea în execuție: verificare documentaţii tehnice, stabilirea necesarului de aprovizionare, normarea timpului de lucru şi a consumului de materii prime;
- Stabilirea termenelor de livrare pe comenzi şi urmărirea furnizării acestora;
- Instruirea şi coordonarea eficientă a personalului;
- Controlul calităţii şi rezolvarea eventualelor erori;
- Urmărirea aplicării standardelor de calitate pe tot fluxul producţiei;
- Organizarea şi supravegherea fluxului de producţie;

Ce oferim noi:
- Angajare oficială;
- Salariu atractiv;
- Traininguri și instruire profesională;
- Telefon de serviciu;
- Lucru într-un colectiv tînăr și dinamic;

O echipă tînără şi de perspectivă te aşteaptă!

Chisinau, str. Milescu Spataru, 8/5
Tel. 079857770
Site: www.tandem.md

Persoanele interesate, sunt rugate să expedieze CV-ul, la adresa electronică: leanca.daniela@tandem.md , însoțit de poză și poziția pentru care candidează.

Doar persoanele selectate în baza CV-urilor expediate vor fi invitate la interviu.

Număr de contact:
079857770
leanca.daniela@tandem.md