Publicat  08 Decembrie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Diriginte de santier (in contsructie)

Horus Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 5 ani
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Cerințe:
• Studii superioare tehnice.
• Experiență de muncă în domeniu min.5 ani.
• Detinerea certificatului de Diriginte de santier (domenii: constructii locative de rezistenta, centre comerciale si civile).
• Posedarea limbii romăne și rusă.

Responsabilitati:
• Monitorizarea, coordonarea, controlul efectuării lucrărilor de construcţie.
• Verificarea proiectelor si calitatea acestora, constatarea eventualelor lipsuri.
• Urmareste executia constructiei in conformitate cu prevederile inscrise in proiectul tehnic, planse, memorii, prospecte, caiet de sarcini,
• Stabileste responsabilii si urmareste rezolvarea obiectivelor stabiliti;
• Urmareste respectarea tehnologiei de executie;

Compania oferă:
• Salariu motivant.
• Condiții de muncă atractive.
• Pachet social deplin.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze un CV la adresa de e-mail: resurse@horus.md

Abilități cheie
Precizie Răbdare Rezistența fizică Statistică Vânzări

Horus este o companie de construcții care activează pe piața din Moldova din anul 1995.

Inițial compania și-a desfășurat activitatea în domeniul instalării și întreținerii de utilități (sisteme de încălzire și gaz), pentru ca ulterior să-și extindă echipa de profesioniști și în domeniul construcției imobiliarelor. Principalul pilon pe care se ghidează compania zi cu zi este calitatea superioara a serviciilor oferite și a lucrărilor finalizate.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii