Publicat  30 Martie 2022

Manager vinzari

MASHTAB Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 3 ani

Ce oferim?

Suntem în căutarea unui manager de vînzări, în familia MASHTAB – Fabrica de Mobilă, un profesionist cu experiență care va gestiona  vînzările cu amanuntul ale companiei pe piata autohtonă, în mediul online și cel ofline, va întocmi ofertele comerciale identificînd nevoile auditoriei țintă.

 Ce fel de angajat căutăm?

  • Cu Experienta;
  • Implicat;
  • Energic;
  • Pozitiv;
  • Responsabil;
  • Punctual;

Responsabilitățile postului:
- căutarea activă și atragerea clienților;
- organizarea și realizarea vînzărilor;
- identificarea nevoilor auditoriului țintă;
- întocmirea și transmiterea ofertelor comerciale;
- acordarea asistenței consultative clienților în vederea alegerii produselor potrivite;
- vînzări online, ghidarea clienților și comunicarea cu aceștia pe rețelile de socializare;
- administrarea bazei de date cu clienți.

Cerințe față de candidați:
- studiile superioare sunt binevenite;
- experiența în domeniu (va fi un mare avantaj experiența în domeniul vînzărilor de mobilier, precum și experiența în comunicarea cu clienții din mediul online);
- cunoașterea limbii ruse și a limbii de stat este o condiție obligatorie;
- bune cunoștințe de operare PC;
- aptitudini de organizare și planificare, capacitatea de a stabili prioritățile folosind și repartizînd în mod adecvat resursele necesare;
- capacitatea de a formula gîndurile logic, structurat și accesibil, atît oral, cît și în scris.

Condiții de muncă:

  • Loc de muncă confortabil în oficiu, situat în sectorul Ciocana;
  • Regim de lucru: luni-vineri de la 9.00 până la 18.00 (pauză de masă 1 oră), simbata (9.00-14.00)-2 ori pe luna
  • Salariu competitiv fix+procent din vinzari, achitat fără întârzieri cu ajustare pe parcursul anului;
  • Colectiv prietenos și conducători obiectivi!

Dacă, consideri că te porivești  pentru această funcție atunci expediază CV-ul chiar acum la adresa: andrei35444@mail.ru

OBLIGATORIU indică funcția pentru care pretinzi.

Despre companie

Despre noi!

MASHTAB – Fabrica de Mobila fondata din 2007, activeaza pe piata autohtona in domeniul mobilier. Activitatea de baza a fabricii este producerea mobilierului de birou, si pentru locuinta. Echipa Mashtab este locul oamenilor talentati, toti muncim intr-un mediu prietenos si productiv deja de 13 ani. Si cu drag primim un membru nou in echipa noastra, care va gestiona strategic si responsabil domeniul sau.

Contacte

Adresa sediului central
mun. Chisinau str.Bucovinei, 1/8
Număr de contact:
+37369935444
mashtab.md@gmail.com