Publicat Recent

Cautam doamna de serviciu Chisinau!

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

- Punctualitate
- Abilitatea de a efectua acţiuni repetate pe toată durata timpului de muncă
- Abilitatea de a urma un grafic prestabilit, urmarea instrucţiunilor scrise conform unei
rutine simple

Condiții de muncă:

- Loc de trai, hrana si toate lucrurile necesare pentru trai din partea angajatorului
- Condiţii bune de lucru

Responsabilități:

- Pregătirea mâncării
- Măturarea, spălarea podelelor şi ştergerea prafului
- Spălatul si călcatul
- Efectuarea cumpărăturilor
- Strângerea patului
- Asigurarea proviziilor
- Aruncarea gunoiului

Pentru mai multe detalii apelati: [vezi telefon]068638662

Despre companie

Rangval Services SRL is a company aiming to discover the brightest minds in Moldova offering you a great opportunity to improve your skills and abilities within our professional environment! What we are proud of? Excellent working conditions, well-remunerated work performance and a qualitative approach to the common idea!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte