Publicat Ieri

Marketing Manager & Social media

Informații de bază

Salariu:
de la 13 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Grupul Vinaria din Vale este unul dintre cei mai proeminenți jucători din domeniul viti - vinicol al Moldovei, cu branduri importante la nivel național și internațional, deținând exporturi în țări precum: Canada, China, Japonia, Belorusia, Polonia, Elveția, Mexico, Germania, și desigur piață locală –Moldova.

Candidatul ideal este pasionat de Marketing / Copywriting / Social Media / Influencer Marketing / Digital Media

Beneficii:

  • creștere profesională și personală
  • salariu fix + sistem de bonusare
  • industrie interesantă și dinamică
  • lucru în echipă creativă
  • program flexibil
  • confort și stabilitate

Responsabilități:

  • Elaborarea strategiei de marketing a brandului și asigurarea implementării lui
  • Coordonarea strategiei de digital marketing alături de agenții digitale
  • Gestionarea, planificarea și implementarea de postări a paginilor de Social Media, Ad accounturilor și măsurarea rezultatelor
  • Colaborarea cu influencerii, liderii de opinie din Moldova și țările în care este prezent brandul
  • Colaborare și monitorizare furnizori: designeri, tipografii, agenții de publicitate, fotografi, comunicare, creație, media și alți furnizori de servicii relevanți postului
  • Coordonarea creării de produse noi, formulare brief, selectarea agenției și monitorizarea campaniilor de promovare post-lansare

Elaborarea și actualizarea materialelor de comunicare (eg. broșuri în Canva, prezentări, newsletters în Mailchimp

Cerințe:

  • Cunoașterea fluentă a limbii române, engleze
  • Comunicare bună scrisă și verbală / copywriting skills
  • Cunoaștere PC (Word, Excel, Powerpoint)

Daca te regasesti în acest post,  trimite CV-ul la adresa de mail: davidesculena07@gmail.com

În cazul în care deții un portofoliu cu lucrări/content creat pentru Social Media, atașează în

același email.

Trimite CV

Despre companie

Grupul Vinaria din Vale este unul dintre cei mai proeminenți jucători din domeniul viti-vinicol al Moldovei, cu branduri importante la nivel național și internațional, deținând exporturi în țări precum: Canada, China, Japonia, Belorusia, Polonia, Elveția, Mexico, Germania, și desigur piață locală –Moldova.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte