Publicat 31 Mai 2021
Stalex

Manager Regional

Ofertă de muncă fierbinte

Fisa postului

  • Salariul: Negociabil
  • Persoană de contact:
  • Număr de contact: +373 60494949
  • Oraș: Chișinău
  • Cerințe:Experiență Profesională de la 1 an
  • Educație: Superioare

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

- capacitate de negociere și încheierea contractelor;
- stabilirea și menținerea relațiilor de parteneriat de lungă durată cu clienții;
- pregătirea ofertelor comerciale;
- realizarea măsurărilor acoperișului, goluri de ușă și de fereastră.
- capacitate de a lucra in echipa;

Cerințe:
- cunoaste etapele vizarii;
- experiență în vînzări;
- orientare către rezultate;
- spirit de inițiativă, punctualitate, onestitate, dorință de a munci.

Condiții:
- angajare oficială în cîmpul muncii (pachet social), telefon mobil și automobil de serviciul.

Program de lucru: 8:30-17:30.

Remunerare: salariu fix + % din vînzări.

Expediai CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: vikingprofil5@mail.ru
Telefon: 060494949.

Pe delucru.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa delucru.md
  • Job verificat de echipa delucru.md

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: Stalex

Compania Stalex este specializată în vînzarea materialelor pentru acoperiș: sindrila bituminoasa în Chișinău, țiglă metalică în Moldova, tablă cutată, tablă prefăltuită,  ferestre și scări pentru mansardă. Oferim servicii de proiectare, livrare și montarea acoperișurilor în Moldova.

Vezi mai mult
Publicitate cursuri de engleza

  • Experiență Profesională: de la 1 an