Publicat 31 Mai 2021
Complex Total SRL

Manager vînzări

Ofertă de muncă fierbinte

Fisa postului

  • Salariul: Negociabil
  • Oraș: Chișinău
  • Cerințe: Constituie un avantaj
  • Educație: Medii de specialitate

Descrierea poziției vacante

Responsabilități
* Prezentarea, promovarea și vânzarea cimentului și panourilor sandwich
* Oferirea consultațiilor privind sortimentul produselor
* Primirea și prelucrarea comenzilor, întocmirea documentelor necesare
* Evidența stocurilor
* Stabilirea parteneriatelor noi, menținerea relațiilor de parteneriat cu clienții companiei

Cerințe de bază
* Experiența în vânzări (reprezintă un avantaj)
* Abilități excelente de comunicare și negociere
* Cunoașterea modalităților originale de promovare a produselor
* Cunoașterea limbilor română și rusă

Oferim:
Salariul fix + % din vînzări

Lucru într-o echipă tînără
Posibilități de promovare
Oficiu confortabil, sec. Botanica, Porțile Orașului

Candidații interesați pot trimite CV-ul la adresa: rustraal@gmail.com
www.straal.md
069 55 08 11

Pe delucru.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa delucru.md
  • Job verificat de echipa delucru.md

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: Complex Total SRL

«Complex-Total» О.О.О. с главным офисом, магазином и складом на бульваре Дачия 58/12 в Кишиневе - это успешный бизнес, который начался в 2013 году и продолжает успешно развиваться. Цель компании - предложить нашим клиентам решения, которые состоят из высококачественных и экологически чистых продуктов в области строительных материалов, светильников, аксессуаров и многое другое.

Таким образом, развилась новая отрасль в области освещения и аксессуаров для освещения, таких как светильники, лампы, а также электротовары, панели, электрические кабели и провода, инструменты и сэндвич панели. Мы являемся дистрибьютором всемирно известных компаний, таких как DKC, IEK, ABB, SCHNEIDER, RABALUX, BM GROUP, EMOS, KVT, BRAYTRON, INTERKABEL KIEV часть группы SKB Австрия, Electro Cable Group.

Vezi mai mult
Publicitate cursuri de engleza

  • Experiență Profesională: Constituie un avantaj