Publicat 31 Mai 2021
Decoratii.md

Designer - Proiectant

Ofertă de muncă fierbinte

Fisa postului

  • Salariul: Negociabil
  • Oraș: Chișinău
  • Cerințe: Constituie un avantaj
  • Educație: Medii de specialitate

Fondată în 2011, compania Decoratii.md acum este liderul pe piața Republicii Moldova în producerea, proiectarea și executarea lucrărilor de amenajare a teritoriului și finisajelor cu structuri metalice decorative, instalații electrice, iluminat arhitectural și decor festiv.

Lucrările Decoratii.md sunt prezente în mai mult de 200 localități. La asta nu ne oprim, oferind soluții noi consumatorilor noștri  zi de zi și cucerind orizonturi noi.
Fiind o companie de tineri profesioniști cu aspirații creștem continuu și tu poți face la fel lângă noi și cu ajutorul nostru. Alătură-te azi companiei Decoratii.md și deschide ușa spre succes.

De ce Decoratii.md?

  • Ajuți la reconstruirea R. Moldova și faci parte din echipa care face atracții noi aici, acasă.
  • Echipa tânără și creativă, deschisă spre idei și propuneri noi.
  • Creștere profesională și personală.
  • Training-uri asigurate de companie.
  • Salariu motivant.
  • Achitare combustibil.
  • Team building-uri mai mult de 2 ori pe an ;)

Responsabilități:

  • Elaborarea și crearea proiectelor după cerințele Manangerului de Vânzări.
  • Elaborarea cărților tehnologice pentru produsele companiei.
  • Întocmirea Fișei de Calcul după cartea tehnologică.
  • Participarea activă la crearea materialelor publicitare (design pleante, catalog, etc.).

Cerințe:

  • Cunoștințe mediu-avansate în programele specifice vizualizării produselor Photoshop, Corel Draw,  Sketchup, Lumion.
  • Studii în domeniul arhitecturii sau al design-ului interior.
  • Fire responsabilă, comunicabilă și atentă la detalii.

Pe delucru.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa delucru.md
  • Job verificat de echipa delucru.md

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: Decoratii.md

Vezi mai mult
Publicitate cursuri de engleza

  • Experiență Profesională: Constituie un avantaj