Publicat  22 Aprilie 2022

Designer pentru proiectarea mobilei

Crinela Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 1 an

Descrierea poziției vacante

Descrierea postului:

Fabrica de mobilă ’’Crinela’’ angajează designer pentru proiectarea mobilei la comandă.
Candidatul ideal trebuie să aibă imaginație și simț artistic, dar și cunoștințe practice pentru a găsi soluții pentru proiectarea mobilierului la comandă.

Cerințe:
- studii superioare în domeniu;
- experiență în domeniu minim1 an;
- cunoașterea programelor de proiectare (3dsmax, autocad, sketchup);
- cunoașterea structurilor din lemn;
- cunostințe MS Office;
- portofolui personal;
- abilități de comunicare și negociere pentru rezultat final;

Responsabilități:
- comunicarea cu potențialii clienți;
- realizarea de masurări la locațiile clienților;
- identificarea exigențelor și cerințelor potențialilor clienți;
- realizarea proiectului în 3D,2D;
- realizarea ofertei financiare;
- realizarea proiectului de execuție și necesarului de materiale;
- comunicarea cu departamentul de producție;
- informarea clientului asupra stadiului lucrărilor;

Oferim:
- Salariu motivant;
- Pachet social;
- Oportunitatea de a vă dezvolta într-un mediu dinamic și provocator, alături de o echipă tânără, activă și plăcută;
- Avansarea in cariera si obtinerea unei bune experiente etc

Chisinau, str. Petricani 17
Tel/fix: 022 21 22 27
Mobil: 069135920

Site: www.crinela.md
Persoanele interesate, sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: crinela133@yahoo.com , însoțit de poză și poziția pentru care candidează.

Crinela a fost fondată în 1994 cu principii ferme de cultivare a tradiţiilor în producerea mobilei  de calitate superioară, unde meşterii realizează o gamă variată de mobilier la comandă individuală: bucătării, vestiare moderne, dulapuri cu uşi glisante, mobilă de baie, oficii, biblioteci, dormitoare, mobilă pentru copii şi spaţii comerciale, şeminee electrice englezeşti.

Designul modern, funcţionalitatea, fiabilitatea şi calitatea mobilei, accesoriile utilizate, sunt argumente în stabilirea unuzi raport preţ/calitate care este cu siguranţă, unul din cel mai competitiv dintre cele existente în prezent pe piaţa autohtonă în producerea mobilei.

Astfel, participînd activ la diferite tîrguri şi expoziţii naţionale şi internaţionale de mobilă, produsele prezentate de Crinela întotdeauna au fost apreciate cu menţiuni şi diplome.

Crinela întotdeauna vine în întîmpinarea dorinţei clientului de a inova cu o gamă variată de produse care oferă casei o ambianţă plăcută, reconformantă şi armonioasă. Orice idee în orice dimensiune, culoare, formă, complicitatea poate fi executată aici, la Crinela.

Număr de contact:
069 167 470
crinela133@yahoo.com