Publicat  30 Iunie 2021
Ofertă de muncă fierbinte

Manager de Proiect

SRL ZAW ENERGY Chișinău Full Time Negociabil

Informatii de baza

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 2 ani
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Beneficii:

  • Oportunități de dezvoltare profesională, instruire și training in companie dinamica.
  • Salariu fix + sistem variabil de motivare
  • Posibilitatea de a dezvolta sectorul Energiei Regenerabile impreuna cu noi

Responsabilități:

  • Gestionarea poriectului din etapa Contract semnat în etapa Execuție proiect.
  • Gestionarea ciclului proiectelor de la inițiere, planificare, execuție, monitorizare,control și într-un final închiderea proiectelor în termen.
  • Сolaborare eficientă între participanții grupului de proiect. Asistență către departamentul de vânzări.
  • Vizitarea obiectelor. Întâlnirea cu clienții.
  • Controlul tehnic asupra proiectelor. Control asupra lucrarilor de montare.
  • Coordonarea documentației proiectului în autoritățile competente.

Cerințe:

  • Studii superioare în Economie sau Management.
  • Cunoștințe solide a pachetului de programe MS Office, MSProject
  • Cunoașterea limbilor română și rusă (limba engleză pentru realizarea proiectelor în afara Republicii Moldova)
  • Puternice abilități de planificare și organizare
  • Capacitate consistentă de a menține și respecta termenii limită și angajamentele

Rugam sa fie expediat CV-ul, incluziv poza, la adresa electronică: zawenergy@gmail.com, marcând în linia de subiect a scrisorii Manager de proiect.

Abilități cheie
Abilitatea de a învăța rapid Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilități de comunicare Analiza datelor Cercetare și analiza datelor Comunicare clară și eficientă Cunoștințe generale despre afaceri Inteligență emoțională Lucru în echipa Managementul brandului Managementul conflictelor Managementul proiectului Modelarea proceselor de afaceri Excel Planificarea resurselor întreprinderii Precizie Productivitate și organizare Răbdare

Despre companie

Компания в области солнечной энергетики.

Număr de contact:
068639900
zawenergy@gmail.com