Publicat  30 Iunie 2021
Ofertă de muncă fierbinte

Contabil-sef

Organic Protect Chișinău Full Time Negociabil

Informatii de baza

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 5 ani
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Responsabilităţi principale:
1. Buna organizare și control a evidenței contabile.
2. Evidența termenilor și planificarea plăților către furnizori.
3. Efectuarea transferurilor în LEI și valută.
4. Introducerea extraselor bancare.
5. Înregistrarea operațiunilor de import și de intrare a mărfurilor.
6. Întocmirea și prezentarea rapoartelor solicitate de către director.
7. Calculul amortizarii mijloacelor fixe.
8. Calculul și evidența salariului.
9. Evidența și controlul fluxului mijloacelor bănești în casieria magazinelor și întreprinderii.
10. Întocmirea și prezentarea rapoartelor financiare, fiscale, pregătirea pachetului de acte pentru prelungirea/acordarea creditelor, etc.

Noi oferim:
  • Salariu atractiv și achitat la timp, salariul se discută la interviu.
  • Număr de telefon corporativ.
  • Program de muncă: 5/7 de la 09:00 pînă la 18:00.
  • Oficiul situat în sectorul Centru.
  • Activitate interesantă și motivantă;
Cerinte:
• Studii superioare în contabilitate;
• Cunoştinţe aprofundate în domeniul evidenţei contabile;
• Cunostințe avansate PC (Microsoft Excel, programul contabil 1C);
• Abilităţi de analiză şi organizare.

E-mail: office@organic.md
Telefon: 060009001

Abilități cheie
Abilitatea de a învăța rapid Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilități de documentare / păstrarea evidenței Analiza datelor Cercetare și analiza datelor Comunicare clară și eficientă Comunicare tehnică și non tehnică Gândire critică Excel Precizie

Organic Protect - официальный дистрибьютор "Щелково Агрохим", ведущего российского производительства средств для защиты растений. Главное направление нашей деятельности – это обслуживание сельскохозяйственных производителей и продажа средств защиты растений, микроэлементов и семян.

Număr de contact:
060009001
office@organic.md