Publicat  30 Iunie 2021
Ofertă de muncă fierbinte

Manager pe vînzări - rețea de magazine

Organic Protect Chișinău Full Time 20000 MDL

Informatii de baza

Salariul:
20000 MDL
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 5 ani
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:
- Promovarea și vînzarea produselor companiei;
- Consultarea clienților companiei;

Cerințe:
- Exprimarea fluentă în limbile română și rusă;
- Studii superioare în agricultura, constituie un avantaj;
- Experienţa de muncă minim 5 ani;
- Cunoştinţe de operare PC;
- Permis de conducere cat. ”B”;
- Persoană dinamică, energică, responsabilă;

Oferim:
- Salariu - 15000-20000
- Salariu la standard european, inclusiv procent din vînzări;
- Pachet social;
- Automobil de serviciu;
- Număr de telefon corporativ;
- Deplasări pentru perfecționare peste hotare;
- Activitate interesantă si motivantă;
- Mediu de lucru plăcut, alături de o echipă tânără și dinamică;

E-mail: office@organic.md
Telefon: 060009001

Abilități cheie
Abilitatea de a învăța rapid Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilități de ascultare Abilități de comunicare Analiza comportamentului consumatorilor Productivitate și organizare Răbdare Vânzări Reziliență

Organic Protect - официальный дистрибьютор "Щелково Агрохим", ведущего российского производительства средств для защиты растений. Главное направление нашей деятельности – это обслуживание сельскохозяйственных производителей и продажа средств защиты растений, микроэлементов и семян.

Număr de contact:
060009001
office@organic.md