Publicat  29 Iulie 2021
Ofertă de muncă fierbinte

Manager Relații Clienți Corporativi (de la 10000 lei)

Sigmatell Chișinău 10000 MDL

Informatii de baza

Salariul:
10000 MDL
Experiență:
Constituie un avantaj
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Ce așteptăm de la tine:

  • Înalte abilități de comunicare și negociere;
  • Сunoașterea limbii rusa la nivel avansat;
  • Persoană hotărâtă, fermă în luarea deciziilor și ambițioasă;
  • Dorința de a lucra și a avea un câștig decent cu rezultate uimitoare;

Responsabilitățile tale:
- Gestionarea bazei de date, negocieri atit din punct de vedere tehnic cit si comercial;
- Promovarea serviciilor companiei pe piața Rusiei pe baza caldă de clienți.

În schimb noi oferim:
- Prima luna de stagiere salariu de 10000 lei
- Post de muncă în cadrul unui colectiv tînăr, dinamic și activ;
- Contract individual de muncă împreună cu pachetul social;
- Condiții de lucru excelente;
- Training-uri zilnice și perspectiva unei cariere de succes;
- Ceai și pauze „dulci” de relaxare :)

Program de muncă: luni-vineri, orele 9.00-18.00;
Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati: sigmatell.hr@gmail.com
Telefon: +37378136573

Abilități cheie
Abilitatea de a învăța rapid Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilități de ascultare Abilități de comunicare Abilități de documentare / păstrarea evidenței Adaptabilitate Analiza comportamentului consumatorilor Comunicare tehnică și non tehnică Convingere Răbdare Vânzări

Număr de contact:
37378136573
sigmatell.hr@gmail.com