Publicat  30 Iunie 2021
Ofertă de muncă fierbinte

Constructor la producere ferestre din PVC si aluminiu

Pam Construct Chișinău Full Time Negociabil

Informatii de baza

Salariul:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Cunoasterea programei “SuperOkna”
  • Executarea graficilor, desenelor, ferestrelor,usilor, fasade din aluminiu, dupa standart.
  • Executarea ofertelor de pret (pretul final corect dupa programa).
  • Executarea actelor de primire – predare a lucrarilor
  • Indiplinirea contractelor
  • Introducerea materialelor in 1C.
  • Comandarea materialelor (termopanelor, furniture, pervazuri, scurgeri, accesorii)
  • Alte activitati necesare pentru buna functionare a sectiei producere constructiilor din PVC si aluminiu

Cerinte:

  • Cunoasterea limbilor română și rusă
  • Cunoștințe de operare PC, Microsoft Office
  • Organizat și atent la detalii
  • Abilități de comunicare, amabil, sociabil
  • Orientat către rezultat
  • Orientat către client
  • Experiența de lucru în domeniul.
  • Cunoașterea programului 1C
Abilități cheie
Abilități de ascultare Abilități de comunicare Precizie Răbdare Rezistența fizică

PAM-Construct — это строительная компания из Молдовы, зарегистрированная в 1999 году. Мы соблюдаем технологические и производственные нормы, выдерживаем необходимые сроки и ведём работы последовательно и грамотно. За более чем два десятка лет работы мы стали настоящими профессионалами. Мы усовершенствовали каждую из наших отраслей:

Цех по производству алюминиевых и пластиковых конструкций, которые мы создаём с помощью компьютеризированных немецких станков.

Сварочный цех, благодаря которому все изделия из металла мы с лёгкостью воплощаем в жизнь.

Цех по порошковой покраске, который делает мир ярче, а стальные детали и соединения долговечней.

Все эти технологии позволяют нам создавать первоклассные условия для жизни по приемлемым ценам. Мы хотим, чтобы жизнь была комфортной, уютной и безопасной!

Număr de contact:
068505534
hr@pamconstruct.md