Publicat  30 Iunie 2021
Ofertă de muncă fierbinte

Reprezentant vanzari Nordul sau Sud - Estul Moldovei

Timac Agro East Toate regiunile Full Time Negociabil

Informatii de baza

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Toate regiunile
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Compania Timac Agro East SRL este in cautarea specialistilor in nutritia plantelor cu experienta in domeniul vanzarilor, pentru urmatoarele regiunile: Otaci, Ocnita, Briceni, Edinet,Dubasari, Anenii Noi, Stefan Voda etc.

RESPONSABILITATI:

  • Activitati specifice promovarii produselor din portofoliul firmei catre fermierii de pe teritoriul Republicii Moldova;
  • Oferirea de consultanta in domeniul fertilizarii, in vederea promovarii celor mai bune si moderne practici catre clientii companiei;

CERINTE:

  • Studii superioare finisate;
  • Cunostinte din domeniu agricol constituie un avantaj;
  • Experienta in vanzari;
  • Abilitati comerciale;
  • Cunoasterea agricultorilor din zona constituie un avantaj;
  • Posesor permis conducere categoria B.

SE OFERĂ:

  • Programe de instruire si dezvoltare atat in cadrul companiei cat și peste hotarele tarii;
  • Salariu competitiv si bonusuri din vinzări;
  • Mediu de lucru profesionist într-o companie multinaționala în continua dezvoltare;
  • Mașina și telefon de serviciu.

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul in limba romana la adresa electronica: officemd@ro.timacagro.com
Telefon de contact: 0022 99 78 70 / 060200837

Abilități cheie
Abilități de ascultare Abilități de comunicare Comunicare clară și eficientă Excel Precizie Vânzări

Despre companie

Timac Agro East SRL - parte a grupului Roullier.

Este o companie specializata in nutritia vegetala, oferind solutii nutritionale eficiente adaptate la problematicile solului, plantelor, conditiilor meteo, fermierilor etc. si ingrasaminte cu specificitati nutritionale unice, patentate la nivel european si omologate la nivel national.

Număr de contact:
0022 99 78 70 / 060200837
officemd@ro.timacagro.com