Publicat Recent

Contabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidat:
1. studii superioare sau medii de specialitate;
2. experiența anterioară de cel puțin 2 ani în domeniu;
3. cunoaștere bună și experiență în utilizarea programului de evidență contabilă 1C și a suitei de programe de birou Microsoft Office;
4. cunoașterea legislației fiscale;
5. punctualitate, responsabilitate.

Responsabilități:
1. controlul respectării disciplinei de casă;
2. conlucrarea cu filialele în vederea colectării și procesării informației necesare contabilului șef;
3. recepționarea, verificarea și prelucrarea documentelor contabile primare.

Oferim:
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- condiții de muncă moderne și confortabile;
- salariul plătit fără întîrzieri;
- mese asigurate de angajator.

Program de lucru: 8:30-17:00 (de luni pînă vineri).

Locația postului: Chișinău, bd. Dacia, 58/10.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: hr@esculap.md">hr@esculap.md
Pentru detalii sunați: [vezi telefon]022-027-882 (Tatiana).

Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte