Publicat  28 Ianuarie 2022

Contabil Șef

Arteprim & Co Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 5 ani

Compania de Constructii SC,, Arteprim&Co''SRL angajeaza Contabil-Sef:
Principalele responsabilităţi:

  • Organizarea, controlul si gestionarea evidentei contabile si fiscale;
  • Corectitudinea evidentei de inregistrare a documentelor primare, salarizare, taxe, etc.;
  • Elaborarea, pregatirea si prezentarea la timp a rapoartelor si darilor de seama;
  • Controlul achitarilor catre furnizori si contractanti;
  • Monitorizarea modificarilor legislatiei contabile si fiscale in vigoare;
  • Controlul creantelor si a datoriilor;
  • Coordonarea si controlul subordonatilor
  • Lucrul cu organele de control;

e-mail: arteprim-com@mail.ru

Despre companie

Compania se ocupă cu construcție.

Contacte

Adresa sediului central
Calea Ghidighici 2
Număr de contact:
068441222
arteprim-com@mail.ru