Publicat Recent

Инженер/Montator sisteme electrice

Informații de bază

Salariu:
8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
De la 1 an
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Условия работы:

  • Оплата сдельная.
  • Заработная плата для работников без опыта- минимум 6000 тыс. лей после уплаты налогов (нетто)
  • Заработная плата для работников с опытом- минимум от 8 000 тыс лей после уплаты налогов (нетто)
  • Официальное трудоустройство;
  • Возможность карьерного роста.

Обязанности: Наладка, монтаж, эксплуатация и электронных систем управления.

Требования: среднее/высшее техническое; Исполнительность и аккуратность.

E-mail: hr@climate.md

Trimite CV

Despre companie

«DI&Trade Engineering» SRL activează  pe piața autohtonă din 1995. Compania oferă înregul complex de servicii de inginerie în domeniul proiectării,montării și deservirii a sistemelor de climatizare,ventilare,canalizare,încălzire și electrică.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte