Publicat  30 Martie 2022

Operator-manager

VITAFOR SRL Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj

Descrierea poziției vacante

CERINTE:

• Studii medii / superioare;
• experienta intr-o pozitie similara (facturare, gestiune, logistica);
• Cunostinte de utilizare PC (Excel, Word,1C);
• Atitudine pozitiva, orientare catre client si bune abilitati de comunicare;
• Persoana dinamica, organizata, eficienta;
• Spirit de responsabilitate;

DESCRIEREA POSTULUI:

• Emiterea computerizata a facturilor si avizelor de expediere;
• Desfasoara operatiuni de introducere de date in programul de facturare referitoare la datele de identificare a clientului;
• Preda facturile la depozit pentru onorarea comenzilor.

CV VA RUGAM SA-L TRANSMITETI PE ADRESA DE E-MAIL: office@vitafor.md

Vitafor este o companie autohtonă de distribuție a produselor alimentare en-gross. De la momentul fondării, în anul 2004, compania a stabilit relații temeinice și durabile cu furnizorii și clienții săi, a extins gama de produse oferite și a perfecționat serviciile. Astăzi Vitafor este și producător de un șir de bunuri proprii, care corespund standardelor de calitate europene. La moment Vitafor produce și distribuie pe întreg teritoriul țării peste 1000 de produse alimentare de cea mai înaltă calitate.

Contacte

Adresa sediului central
str.Valea, Strada Lunca Bîcului 5/3,
hr@vitafor.md