Publicat  28 Ianuarie 2022

Manager de vânzări + Devizier

GABIROSEBI SRL Chișinău Full Time 10000 MDL

Informații de bază

Salariul:
10000 MDL
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj

Descrierea poziției vacante

Cerințe pentru candidați:

Oferim condiții de muncă confortabile și motivație interesantă, desigur, cerem în schimb o dedicare deplină, și dorința de a câștiga, Te așteptăm!

  • experiență ca manager de vânzări
  • experiență în negocierea cu clientul
  • experiență în calcularea devizelor în construcții
  • utilizator sigur PC
  • dorința de a lucra și de a câștiga
  • categoria B

Responsabilitățile dumneavoastră:

  • căutare clienți
  • plecari la obiect
  • Consultare cu privire la materialele pentru acoperișuri
  • măsurări exacte
  • întocmirea devizelor
  • încheierea contractului de prestare a servicilor

Lucrând cu noi, veți primi:

  • birou în centrul orașului, ceai, cafea în timpul zilei din contul companiei
  • programul de lucru 5/2
  • angajare oficială
  • sistem transparent de motivație, care vă permite să aveți un nivel ridicat de venit
  • venit total pe lună de la 10 000 lei (salariu + Kpi)
  • Plăți salariale la fiecare 2 săptămâni!

e-mail: rotaru.viola@gmail.com

Compania SRL Gabirosebi - profesionisti in reparatia si constructia acoperisurilor plate.

Contacte

Adresa sediului central
Constantin Varnav 19/1
Număr de contact:
+373 68416486
rotaru.viola@gmail.com