Publicat  09 Decembrie 2022

Sofer Tir Profesionist pentru Comunitate

Fritz Mayer SRL Toate regiunile Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Full Time
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Toate regiunile

Descrierea poziției vacante

Pentru mai multe detali sunati la :0043357776076800

Cerințe:

  • Permis de conducere cat. C+E; Atestat profesional pentru transport marfa; Card digital pentru tahograf; Aviz medical si psihologic cu siguranta circulatiei; Fisa de aptitudini (medicina muncii); Cazier judiciar
  • Experienta in conducerea camioanelor de mare tonaj (40tone).

Condiții de muncă:

  • Loc de munca stabil, permanent.
  • Se ofera minimum 60 de euro pe zi
  • Flota de camioane noi Scania, Euro 5 si Euro 6.
  • Transportul din Baia Mare in Austria la camion este asigurat.
  • Dispecerat în limba romana
  • Contributiile pentru vechimea in munca achitate lunar.
  • Respectarea timpilor de conducere si de odihna conform regulamentelor in vigoare.
  • Se sta 4-6 saptamani la lucru cu 2 saptamani acasa.

Responsabilități: transport in Germania, Franta, Austria, Italia, Slovenia, Ungaria, Elvetia si Benelux.

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

cocora-wolf@spedition.fritz.mayer.at