Publicat  30 Martie 2022

tehnician gene fir cu fir

SC ZIAN CONTINENTAL SRL București Full Time 400 EUR

Informații de bază

Salariul:
400 EUR
Full Time
Experiență:
de la 1 an
Oraș:
București

Cerințe:experienta
Condiții de muncă: cel mai mare salon si academie din Romania
Responsabilități: gene 2d, 3d, 4d, 5d, 6d, russian, hollywood

Zian Continental s.r.l. ofera servicii in regim de grupaj (LTL) dar si in regim de camion complet (FTL) in trafic international.

Parcul auto de care dispunem este variat si cuprinde autovehicule cu prelata si duba avand volum si dimensiuni multiple, dube izoterme, dube termoking, camioane echipate ADR.

Furnizăm servicii de transport agabaritic pe trasee internaţionale din Uniunea Europeană şi interne în România.

Oferim servicii door-to-door cu incarcari zilnice (import/export) pentru toate tarile europene.

Zian Continental s.r.l suntem autorizati de catre Min. muncii si al Educatiei din romania sa furnizam servicii de formare profesionala a adultilor pentru meseriile de:

-coafor/frizer

-manichiura/pedichiura

-cosmetician.

 Bela Popescu Salon&Academy este cel mai mare salon din Romania, cu o intindere de peste 400mp dedicati frumusetii si ingrijirii corporale.

www.belapopescu.ro

Contacte

Adresa sediului central
strada Depozitelor, nr 20, Pitesti, Arges, Romania
Număr de contact:
0040744800854
ana.maria@ziancontinental.com