Publicat Recent

Director Financiar

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 3 ani
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilităţi:
- Întocmirea şi elaborarea bugetelor, analiza ulterioară a realizării acestora;
- Analiza financiară a activităţii întreprinderii;
- Prognosticarea şi planificarea activităţii financiare a companiei;
- Atragerea investițiilor pe piață locală și externă
- Elaborarea rapoartelor şi /sau a dărilor de seamă specifice;

Cerinţe faţă de candidaţi:
- Experienţă la un post similar;
- Studii superioare economice;
- Capacităţi organizatorice şi analitice înalte;

Beneficii:
- Angajare oficiala
- Salariu motivant
- Lucru într-o echipă tânără și energică

Grafic: Full time, Luni -Vineri 9:00 – 18:00

 APLICĂ ACUM  la adresa cv@smart.md">cv@smart.md

Specifica postului vacant în tema emailulu si ataseaza cv-ul.

Despre companie

Smart.md a fost lansat în 2013 cu scopul de a oferi cea mai plăcută și utilă experiență de cumpărături online pentru tine și prietenii tăi.
La noi poți găsi o gamă variată de smartphone-uri, laptopuri, tablete și accesorii cu design deosebit.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte