Publicat  24 Iunie 2022

Meseriași în construcție

Fa. Harmonie Chișinău Full Time 2 EUR

Informații de bază

Salariul:
2 EUR
Studii:
Medii

Se construiesc case de la talpă/zero pînă la parchet. Muncă diversă cofraș, beton, glet, gresie, laminat, .. <!--/data/user/0/com.samsung.android.app.notes/files/clipdata/clipdata_bodytext_210416_000254_752.sdocx-->
Condiții de muncă: contract oficial direct cu firma germană, se achita 14.50€/oră brut. Se muncește 9 ore pe zi, concediu plătit.
Responsabilități: seriozitate și dorință de a învăța/de a munci. Acte Ro sau Eu.

Detalii +4915124318201 viber, WhatsApp
Sau pe e-mail. spanachi1@rambler.ru

Firmă germană cu experiență în construcțiea caselor private pînă la trei etaje se extinde. Oferă salarii atractive cu posibilitatea de creștere în dependență de abilitățile și sîrguința depusă

Contacte

Adresa sediului central
Bavaria 93333 Neustadt and der Donau
Număr de contact:
+4915124318201
spanachi1@rambler.ru