Publicat Recent

Specialist în vînzări imobiliare

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilităţi de bază:
*Gestionarea relaţiilor cu clienţii companiei, precum și atragerea clienţilor noi
* Intermedierea tranzacțiilor imobiliare
* Supraveghere și suport în procesul de tranzacționare
* Negocierea și încheierea contractelor de acordare a serviciilor
* Administrarea bazei de clienți și raportare a lucrului efectuat.

Cerinţe faţă de candidaţi:
* Studii superioare (juridice sau cadastru)
* Cunoașterea fluentă a limbilor româna și rusa
* Comunicabil, cinstit, organizat, onest și punctual
* Responsabilitate și competenţă față de atribuțiile de lucru, capacitatea de a utiliza rezonabil timpul
* Capacitatea de a găsi soluții în situații dificile și rezistență în situații de stress
* Automobil și permis de conducere (nu este obligatoriu)

Oferta Companiei:
* Salariu foarte motivant - 5000 lei + bonus
* Posibilitate de creștere profesională și financiară
* Condiții bune de muncă și colectiv unit
* Suport publicitar și juridic

Candidaţii interesaţi sunt invitaţi să transmită CV-urile la adresa: hr.id@mail.ru">hr.id@mail.ru

Trimite CV

Despre companie

Agenție imobiliară cu spectru larg de servicii, cu o experiență de 18 ani.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte