Publicat  17 August 2022

Specialist Imobiliar (25000)

Lumea Imobilului Chișinău 25000 MDL

Informații de bază

Salariul:
25000 MDL
Studii:
Medii de specialitate

Ești o persoană dinamică, sociabilă și îți dorești să activezi într-o companie de success, atunci aşteptăm CV-ul tău, vino să faci vânzări la Lumea Imobilului.

Responsabilităţi:
• Studierea pieţei imobiliare;
• Identificarea şi contactarea potenţialilor clienţi;
• Încheierea contractelor;
• Administrarea bazei de clienți a agenției și dezvoltarea ei.
• Consultaţii juridice şi asistenţa clienţilor la birou, notar, etc.

Cerinţe:
• Studii medii, studii superioare (constituie avantaj);
• Orientare către client şi necesităţile acestuia;
• Abilităţi de comunicare şi negociere cu clienţii;

Condiții:
• Salariu stabil 4000 lei + comision din vânzări;
• Telefon de serviciu cu minute nelimitate și internet mobil;
• Training-uri de specialitate;
• Oficiu confortabil în sectorul Râșcani;
• Instruire profesională continuă;

Nu ezitați să deveniți colegul nostru!

E-mail:  hr.id@mail.ru

Despre companie

Agenție imobiliară cu spectru larg de servicii.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Bogdan Voievod 2
Număr de contact:
076789444
hr.id@mail.ru