Publicat  24 Iunie 2022

Gestionar depozit / Depozitar

Pannamore Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
de la 4 ani

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Experienţă anterioara într-o funcţie similară minim 4 ani;
  • Persoană activă, pozitivă și cu inițiativă;
  • Abilităţi de organizare, gestionare marfă;
  • Abilităţi de comunicare si responsabilitate;
  • Cunoaşterea limbii - română, rusă; Operare PC, 1C;
  • Corectitudine și loialitate față de companie;
  • Persoană harnică şi aptă fizic;

Condiții de muncă:

  • Salariu motivant achitat la timp;
  • Pachet social complet;
  • Posibilitatea de a creşte profesională;
  • Activitate într-o echipa tânără;
  • Graficul full time;

Responsabilități:

  • Organizarea funcționalității depozitului;
  • Recepționarea și expedierea mărfurilor din depozit;
  • Gestionarea bunurilor și menținerea siguranței acestora;
  • Primirea returului de la clienţi şi organizarea returului la furnizor;
  • Organizarea inventarierii bunurilor;
  • Gestionarea proceselor de încărcare/ descărcare;
  • Organizarea personalului de la depozit;
  • Organizarea amplasării produselor în depozit şi rotaţia lor conform FIFO;

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Număr de contact:
Scurtu Andrei
office@pannamore.md