Publicat 14 Mai 2021
Moldindconbank

Expert Procesare carduri

Ofertă de muncă fierbinte

Fisa postului

  • Salariul: Negociabil
  • Oraș: Chișinău
  • Cerințe:Experiență Profesională de la 1 an
  • Educație: Superioare

Descrierea poziției vacante

Beneficiile oferite de bancă:

  • Program individual de formare profesională şi dezvoltare a carierei;
  • Salariu atractiv + bonus de performanță;
  • Prime de sărbători și ajutoare materiale;
  • Mediu de lucru dinamic şi inovativ;
  • Oficiul chiar în centrul orașului;
  • Colegi cu spirit de echipă şi proactivi.

 Vei avea următoarele responsabilităţi:

  • Implementarea proiectelor cu sistemelor de plăți VISA și MasterCard;
  • Implementarea proiectelor aferente procesării cardurilor bancare;
  • Proiectarea instrumentelor de uz intern;
  • Elaborarea sarcinilor tehnice pentru furnizorii externi și subdiviziunile interne;
  • Analiza și furnizarea soluțiilor tehnice în baza incidentelor funcționale.

Eşti candidatul potrivit dacă ai:

  • Cunoștințe în domeniul cardurilor bancare și a sistemelor de procesare ale acestora;
  • Cunoşti Oracle PL/SQL, Microsoft SQL Server, MS Office, OS Windows și Linux, principiile bazelor de date relaționale;
  • Vorbeşti româna la nivel fluent, engleza (nivel minim – înțelegerea documentației tehnice) și rusa (reprezintă un avantaj);
  • Capacitatea de investigare și depanare a problemelor tehnice;
  • Capacitatea de analiză, sistematizare structurare a informației
  • Constituie un avantaj dacă cunoști: Reporting Services, MySQL, Java, .NET, Python, alte limbaje de programare, Ecosistemele Digital Banking, Wallets, Payment Gateways.

Trimite CV-ul şi scrisoarea de intenţie:

  • E-mail: recrutare@micb.md
  • Pentru detalii contactează-ne la 022576935 sau 079484979

Pe delucru.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa delucru.md
  • Job verificat de echipa delucru.md

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: Moldindconbank

Moldindconbank şi-a început activitatea la 1 iulie 1959, în calitate de filială a Stroibank, din URSS, sarcina de bază a căreia era finanţarea construcţiilor industriale, întreprinderilor energetice și a magistralelor de transport. La 25 octombrie 1991, conform deciziei Adunării de Constituire, banca a fost reorganizată în Banca Comercială pe Acţiuni pentru Industrie şi Construcţii BC "Moldindconbank" S.A. În prezent, Moldindconbank are cea mai mare reţea de subdiviziuni din Republica Moldova fiind prezentă în toate raioanele ţării şi este considerată unul dintre angajatorii de top avînd peste 1500 de angajaţi.

Vezi mai mult
Publicitate cursuri de engleza

  • Experiență Profesională: de la 1 an