Publicat  17 August 2022

Medic reumatolog

Eurolab SRL Chișinău Part Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Program de lucru:
Part Time
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 5 ani

Descrierea poziției vacante

Cerințe:
- studii superioare în medicină;
- experiență într-o poziție similară minim 5 ani;
- nivel înalt de cunoaștere a limbilor română și rusă.

Responsabilități:
- oferirea consultaţiilor pacienților;
- prescrierea tratamentului și/sau a investigațiilor după necesitate;
- controlul asupra dinamicii stării pacientului.

Oferim:
- angajare oficială;
- săptămâna de muncă parțială;
- salarizarea – în dependență de serviciile medicale prestate;
- locație: sectorul Botanica, bd. Traian 7/1, (transportul circulă în toate sectoarele orașului)

Dacă sunteți interesat de poziţie expediați CV-ul Dvs. la adresa de email resurse.umane@eurolab.md
Vă rugăm să indicați în mesaj funcția pentru care aplicați.
În cazul în care încă nu aveți un CV, dar oferta noastră v-a trezit interesul apelați la                               numărul 022 944 944.

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
traian 7/1
Număr de contact:
068399950
resurse.umane@eurolab.md