Publicat Recent

Manager vânzări

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 2 ani
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe

  • Studii superioare
  • Experiență de lucru într-un domeniu analogic
  • Vorbitor de limba română și rusă
  • Orientare către rezultat și stabilirea relațiilor de lungă durată prin încheierea contractelor pe termen lung

Atribuții

  • Identificarea noilor clienți
  • Dezvoltarea relațiilor cu clienții existenți
  • Desfășurarea negocierilor
  • Îndeplinirea planului de vânzări
  • Întocmirea rapoartelor
  • Controlul creanțelor clienților

Expediați CV  aliotonteh@gmail.com">aliotonteh@gmail.com

Trimite CV

Despre companie

ALIOTONTEH SRL este o companie de constructii, avand o orientare europeana si un numar mare de parteneri, atat firme locale cat si internationale.
Telul nostru bine definit este de a obtine cele mai bune rezultate in activitatea noastra, cu scopul de a satisface cerintele clientilor si de a ne ridica la standardele partenerilor nostri.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?