Publicat 11 Aprilie 2021
Panilino

Mecanic

Ofertă de muncă fierbinte

Fisa postului

  • Salariul: Negociabil
  • Oraș: Chișinău
  • Cerințe:Experiență Profesională de la 2 ani
  • Educație: Medii de specialitate

Compania „Panilino” SRL, producător produse de patiserie cu o experiență de mai mult de 17 ani, este în căutare de Mecanic.

Responsabilități:
• Mentenanţa tuturor tipurilor de utilaje în domeniul producerii de cofetarie;
• Urmărirea respectării disciplinei tehnologice la fiecare sector;
• Propuneri de optimizare a proceselor tehnologice

Cerințe:
• Studii superioare/medii de profil
Cunoştinţe în domeniul mecanicii
• Experiență într-un post similar de cel puțin 1 an
• Spirit de inovație și creativitate
• Aptitudini bune de organizare, planificare, comunicare

Ce oferim:
• Salariu competitiv și beneficii extrasalariale
• Un mediu de lucru eficient, tînăr și dinamic
• Posibilitatea de a învăţa şi a se dezvolta pe plan profesional

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul cu indicarea postului la adresa electronică: liliana.adam@panilino.md
Informații suplimentare la tel. 076700148

Pe delucru.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa delucru.md
  • Job verificat de echipa delucru.md

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: Panilino

       Suntem o echipă de profesioniști, iubitori de dulce și avem mai mult de 15 ani când producem cele mai delicioase produse de patiserie atât pentru piața Moldovei, cât și pentru consumatorii din Romania, Letonia, Germania, Cehia și Polonia.

        În companie activează peste 300 de oameni, pentru a aduce în fiecare zi cele mai dulci porții de fericire!

Ne mândrim că suntem tradiționali, că suntem rafinați, că suntem Made in Moldova.

Vezi mai mult

Alte locuri de muncă de la aceasta companie

Publicitate cursuri de engleza

  • Experiență Profesională: de la 2 ani

Încă ești în căutarea unui loc de muncă
sau poate cauți angajați pentru firma ta?