Publicat  19 Septembrie 2022

Operator Limba Italiană - 10000 MDL

Denaro Impresa SRL Chișinău În ture Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Program de lucru:
În ture

Descrierea poziției vacante

Cerințele noastre față de candidat:

  • Cunoașterea excelentă a limbii italiene;
  • Vorbire coerentă și corectă;
  • Orientare către client (abilitatea de a înțelege și a satisface nevoile clienților);
  • Spirit de inițiativă;
  • Responsabilitate;
  • Atenție la detalii;

Responsabilități:

  • Preluarea sunetelor telefonice de la clienți;
  • Comunicarea cu clienții prin chat;
  • Adăugarea produselor noi pe site-ul nostru;

Ce oferim noi:

  • Lucrul alături de un colectiv tânăr și dinamic;
  • Program de lucru: flexibil 2*2 zile ;
  • Oferim posibilitatea de realizarea și creșterea profesională;

Vă așteptăm cu CV-ul dumneavoastră trimis pe adresa: nicoleta.jignea@makeup.it
Sau puteți să ne contactați la numărul de telefon: +37376749616/+37368664464

Succes ;)

Suntem un magazin online ce comercializează peste 210000 de produse din categoria beauty :)

Activitatea noastră se desfasoară pe piața Europeană.

La momentul dat suntem în căutare de oameni creativi, responsabili și dornici de muncă în domeniul  site-ului beauty.

Vă așteptăm în echipa noastră cu mare drag :)

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
068664464
gavajuc.cristina@makeup.ro