Publicat  24 Iunie 2022

Specialist distribuire Statii PECO în Franta, Strasbourg

Baltijos Transporto Sistemos BTS Chișinău, Strasbourg Full Time 1600 MDL

Informații de bază

Salariul:
1600 MDL
Oraș:
Chișinău, Strasbourg

Descrierea poziției vacante

Responsabilitati:

  • Urmarirea traficului curent al serviciului de transport;
  • Comunicarea cu conducatorii auto si dispatcherii din companie;
  • Directionarea soferilor spre statiile de alimentare;
  • Luarea masurilor pentru evitarea oricaror incalcari sau defectiuni;
  • Urmarirea, centralizarea, optimizarea costurilor (consum combustibil, taxe de drum);
  • Supravegherea completarii de catre conducatorii auto a documentelor de transport, verificarea si ordonarea acestora;
  • Instruirea permanenta a conducatorilor auto cu privire la normele legale specifice activitatii si modul de completare si pastrare a documentelor

Cerinte:

  • Abilitati excelente de comunicare;
  • Persoana organizata si proactiva;
  • Atentie la detalii;
  • Seriozitate şi responsabilitate;
  • Capacitate de planificare şi prioritizare;
  • Adaptabilitate la un mediu de lucru dinamic;
  • Pasaport EU.

Oferim:

  • Salariu motivant: 1300-1600;
  • Gazda pentru trai (inclusiv toate utilitățile) sunt suportate de către companie;
  • Posibilitatea de a acumula Experiență Internațională;
  • Posibilitatea de a lucra într-o echipa dinamică;
  • Posibilitatea creșterii Profesionale;

Așteptăm CV+photo pe adresa: dragancea.vadim@mail.ru

Specificați în temă ” Specialist distribuire Statii peco”.

Contacte:
Tel: +37369415192
+4915158858948 (Viber, WhatsApp), Vadim

Despre companie

Companie de Transport International marfa

Contacte

Adresa sediului central
21 RUE DU RIED 67850 HERRLISHEIM
pawelbotnari@yahoo.com