Publicat  10 Octombrie 2022

Dispecer/Coordonator transport – vorbitor de rusa si franceza pentru Pforzheim, Germania

Baltijos Transporto Sistemos BTS Berlin, Strasbourg Full Time 2000 EUR

Informații de bază

Salariu:
2 000 EUR
Oraș:
Berlin, Strasbourg

Descrierea poziției vacante

Cerinte:
- limba franceza scris si vorbit la un nivel mediu- avansat ,
- Cunostinte pe calculator : platforme , emailuri, confirmat comenzi, etc
- persoana organizata, dinamica , serioasa si cu simtul raspunderii.,
- experienta nu este obligatorie .

Descrierea jobului
- planificarea, organizarea si coordonarea activitatii zilnice de dispecerat
- mentinerea relatiei cu clientii (primirea, monitorizarea si finalizarea comenzilor)
- mentinerea legaturii cu soferii alocati

Va oferim:
- personal cu experienta care va poate ajuta in orice moment
- pachet salarial motivant
- cazare
- oportunitati de dezvoltare a carierei intr-o companie internationala

Asteptam CV-ul dvs la adresa de email: dragancea.vadim@mail.ruruxanda@bts-klaipeda.com
Tel:+4915158858948 Vadim ( Viber, WhatsApp)

Despre companie

Companie de Transport International marfa

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
21 RUE DU RIED 67850 HERRLISHEIM
pawelbotnari@yahoo.com